V prípade otázok ohľadom objednávok alebo technických otázok nás kontaktujte na čisle +421 902 317 247 (Po-Pi: 09:00 – 18:00)

Začnite vašu kariéru s nami!

Architekti a dizajnéri

Sú pre nás výnimočnými spolupracovníkmi, a sme nadšení, keď môžeme byť súčasťou vášho tvorivého procesu. Ak sa podieľate na vytváraní interiérových konceptov, radi by sme s vami spolupracovali a pomohli vám realizovať vaše vízie. Stačí nám napísať na info@navrhbyvania.sk a spoločne nájdeme optimálne riešenia pre vaše projekty.

Dodavateľ a výrobca

Spolupracujeme s renomovanými dizajnérmi, mladými talentmi a zručnými remeselníkmi, či už lokálnymi alebo medzinárodnými. Ak chcete byť súčasťou a prispievať svojou kreativitou do sveta designu, stačí nám poslať e-mail na info@navrhbyvania.sk. Tešíme sa na spojenie síl s vami!

Influencer

Ste redaktor, novinár, bloger či influencer? Máte záujem o nás publikovať? Napíšte nám na info@navrhbyvania.sk a my sa s vami radi podelíme o všetky potrebné informácie.

schody

Spolupráca s nami je šanca, ktorú nemôžete premeškať! 

Naša spolupráca s architektmi, dizajnérmi, influencermi alebo obchodníkmi je jedinečná príležitosť! Ponúkame špeciálny zľavový kód a províziu z každého nábytku, ktorý predajú alebo ponúknu klientom. Nechajte nás vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Poslať e-mail na info@navrhbyvania.sk