V prípade otázok ohľadom objednávok alebo technických otázok nás kontaktujte na čisle +421 902 317 247 (Po-Pi: 09:00 – 18:00)
Zľava!

Komoda z kolekcie Gatsby 160cm Mango

Doprava zdarma
Nemecký výrobca
 100% bezpečný nákup
Vysoko kvalitný produkt

Original price was: 820,89 €.Current price is: 795,89 €.

Doba dodania: 1 – 3 týždne (na sklade v Nemecku, dodací termín sa môže niekedy predlžiť)

SKU: 43336 Kategórie: ,

Zdielať túto položku:

Popis

Dizajnový art deco komoda z kolekcie Gatsby je vyrobená z kvalitného mangového dreva a disponuje štyrmi nenápadnými dvierkami, ktoré skrývajú jednu poličku s dostatočným úložným priestorom. Výrazným a zaujímavým prvkom tejto komody sú zaoblené rohy, ktoré jej dodávajú moderný vzhľad s retro nádychom. Dizajn obvodu komody je vyskladaný z menších oblých látok, ktoré sú charakteristické pre túto kolekciu a robia ju jedinečnou a osobitnou. Táto komoda je nielen praktickým kusom nábytku, ale aj štýlovým doplnkom do vášho interiéru. Jej dizajnové kovové nožičky v zlatej farbe sú viditeľné na povrchu dvierok, čo pridáva komode štýlový a luxusný vzhľad. Dizajn nožičiek sa plynule a nerušivo prenáša do prednej časti komody, čím vytvára geometrický tvar, čo je jednou z hlavných čŕt art deco štýlu. Použitie mramoru a zlatá farba v kombinácií s tmavým mramorom a telom komody dávajú opulentný luxusný nádych. Klasická a príjemná hnedá farba, ktorá obklopuje celú komodu, dopĺňa mramorový dizajn vrchnej dosky, ktorá sa nesie v čiernej palete. Táto kombinácia farieb vytvára harmonický a elegantný vzhľad.

Televízny stolík z kolekcie Gatsby sa ideálne hodí do tmavšie ladených interiérov. Odporúčame kombinovať túto komodu s ostatným nábytkom z rovnakej kolekcie Gatsby, aby ste v interiéri vytvorili jednotný a štýlový vzhľad v duchu art deco.

Ďalšie informácie

Výška

Hĺbka

Šírka

Materiál