V prípade otázok ohľadom objednávok alebo technických otázok nás kontaktujte na čisle +421 902 317 247 (Po-Pi: 09:00 – 18:00)
Zľava!

Lavička Scarlett 90cm zamatová smaragdovo zelená

Doprava zdarma
Nemecký výrobca
 100% bezpečný nákup
Vysoko kvalitný produkt

Original price was: 118,43 €.Current price is: 98,70 €.

Doba dodania: 1 – 3 týždne (na sklade v Nemecku, dodací termín sa môže niekedy predlžiť)

SKU: 40406 Kategórie: ,

Zdielať túto položku:

Popis

Nech už plánujete umiestniť lavicu do chodby, obývacej izby alebo šatne ako štýlový a pohodlný doplnok, táto lavička určite zaujme svojím dizajnom a komfortom. Vysoko kvalitný zamatový poťah v elegantnej smaragdovo zelenej farbe sa ľahko prispôsobí rôznym štýlom interiéru, umožňujúc vám ľahko kombinovať ju s individuálnym štýlom vášho domova. Tmavé nohy vyrobené z masívneho dreva pekne kontrastujú s poťahom, čo pridáva lavičke osobitý šarm.

Táto elegantná a všestranná lavička ponúka množstvo možností využitia. Či už si sadnete na ňu, aby ste si zviazali topánky, použijete ju ako nadčasový a praktický dizajnový prvok v obývacej izbe alebo ju umiestnite do spálne pre dotvorenie atmosféry. Jej štíhly dizajn a čalúnené podrúčky na oboch stranách zabezpečujú maximálny komfort sedenia až pre dve osoby, čím predstavuje výbornú alternatívu k rozsiahlejším lavicám.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory – podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy transformujú váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 10 kg
Rozmery 90 × 56 cm
Farba

Materiál

Šírka

Výška

Hĺbka