V prípade otázok ohľadom objednávok alebo technických otázok nás kontaktujte na čisle +421 902 317 247 (Po-Pi: 09:00 – 18:00)

Interiér

Zameranie a digitalizácia priestoru (skutkového stavu)

CENA

3€/m²

DOBA DODANIA

1 týždeň

INFO

Pre začiatok projekčných prác je potrebné priestor zamerať. Cena zahŕňa zameranie priestoru vrátane stien, stropov a vývodov. Výsledkom je 3D model priestoru slúžiaci ako podklad pre návrh interiéru. 

Návrh dispozície (2D pôdorysy)

CENA

5€/m²

DOBA DODANIA

2 týždne

INFO

Návrh dispozície (spaceplan) slúži na zefektívnenie pôdorysov a získanie predstavy o možnostiach ich využitia. Výsledkom je návrh pôdorysu s rozmiestnením zariaďovacích predmetov so základnými rozmermi vo viacerých alternatívach. Ak pre Vás robíme projekt interiéru cena tejto časti je v nej zahrnutá a samostatne ju neúčtujeme.

Návrh interiéru (3D vizualizácie)

CENA

10€/m²

DOBA DODANIA

10 týždňov

INFO

Výsledkom je štúdia interiéru vo forme vizualizácii. Návrh interiéru vytvárame na základe vašich požiadaviek na dizajn, funkčnosť a rozpočet. 

Návrh interiéru (3D vizualizácie + výkresy)

CENA

15€/m²

DOBA DODANIA

12 týždňov

INFO

Výsledkom je štúdia interiéru vo forme vizualizácii s pridaním výkresov.  Návrh interiéru vytvárame na základe vašich požiadaviek na dizajn, funkčnosť a rozpočet. 

Návrh interiéru (3D vizualizácie + výkresy + výpis materialov a predmetov)

CENA

20€/

DOBA DODANIA

14 týždňov

INFO

Výsledkom je štúdia interiéru vo forme vizualizácii s pridaním výkresov, predmetov a materiálov. Návrh interiéru vytvárame na základe vašich požiadaviek na dizajn, funkčnosť a rozpočet. 

Autorský dozor

CENA

od 30€/hod

DOBA DODANIA

počas realizácie

INFO

Autorský dozor zahŕňa návštevy stavby počas realizácie, kedy vizuálne overíme súlad projektu s realizáciou. Autorský dozor neobsahuje riadenie stavby a koordináciu firiem.  

Ďalšie informácie

INFO

Ceny neobsahujú dph. Cenu určujeme z celkovej plochy priestoru.