Vytvoríme vám projekt

od vizualizácie až po hotový interiér a exteriér

Na základe poznatkov a rokov praxe dokážeme navrhnúť pôdorys domu, presvetlenie priestoru, vhodný výber a rozmiestnenie nábytku, 3D realistické vizualizácie, návrhy nábytku na mieru či projektové podklady. Portfólio našich služieb je naozaj široké a spoločne dokážeme nájsť cestu k vašej spokojnosti. Vďaka neustálemu vzdelávaniu kráčame s dobou. Sme moderná spoločnosť, ktorej cieľom je pomôcť vám s rozhodovaním, aby vaša cesta k vysnívanému domu bola čo najjednoduchšia. 
Realizačný projekt

Realizačný projekt je podkladom pre stavebnú firmu na realizáciu stavby. Obsahuje podrobnú projektovú dokumentáciu všetkých profesií, ktorá rieši všetky detaily spojené s konštrukciou, materiálmi a rozvodmi stavby. Slúži ako podklad pre vytvorenie rozpočtu stavby.
Dispozičné zmeny
Tento krok je vhodné dobre zvážiť a premyslieť. Celková podoba interiéru býva väčšinou dlhodobá. Konkrétne nápady a riešenia odporúčame prekonzultovať s našimi odborníkmi. Ich dlhoročné skúsenosti vás správne navedú a určia smer tak, aby boli vaše túžby naplnené a celá rodina spokojná.
Zameranie a dokumentácia
Na začiatku všetkého je nápad, potom výber vhodnej nehnuteľnosti a následne plán výstavby. Dôležité je všetky idey a alternatívy zakresliť, aby ste mali dokonalý prehľad o vašom budúcom bývaní. Naša firma vám pomôže aj v tomto smere. Presné výmery, rozmiestnenie či veľkosť jednotlivých prvkov dokážeme zakresliť a zadokumentovať.
Návrh interiéru
Interiér je miesto, kde bude tráviť najviac času. Miesto radostí , práce aj oddychu. Jeho podoba je dôležitá pre vaše pohodlie a komfort. Útulne zariadený interiér pôsobí priaznivo nielen na domácich, ale aj hostí. Vybrať si jeho správnu podobu nemusí byť jednoduché. Zvlášť, keď je na trhu množstvo produktov. Kým niekto je puntičkár a dbá na každý detail, iný má „voľnejší“ štýl a k spokojnosti mu stačí jednoduché zariadenie. Radi vás usmerníme a poradíme. 
Návrh exteriéru
Držíte v rukách vzorkovník farieb a rozhodujete sa, ktorý odtieň vybrať na vonkajšiu fasádu? Neviete, či na obloženie terasy využijete drevo alebo kameň? Žiaden problém. Vďaka moderným programom pre vás pripravíme vonkajšiu podobu vášho sídla. Môžete porovnať, prehodnotiť a následne sa rozhodnúť, čo poteší vaše oko a bude plniť aj úžitkové vlastnosti.
Návrhy pre realitné kancelárie a developerov
Je jedno či je vaša nehnuteľnosť nezariadená, zastaralá alebo dokonca ešte nepostavená v našom portfóliu služieb nájdete všetko čo potrebujete 
na profesionálny a úspešný predaj. Služby medzi maklérmi a developermi sú virtual staging, virtuálna rekonštrukcia, 
staging pozemku a interierové vizualizácie. Toto Vám pomôže pri prezentácii, ukáže potenciál danej nehnuteľnosti a urýchli predaj.

Pondelok 8:00 - 16:30

Utorok 8:00 - 16:30

Streda 8:00 - 16:30

Štvrtok 8:00 - 16:30

Piatok 8:00 - 16:30

Sobota Online

Nedeľa Online

© Návrh Bývania
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram