V prípade otázok ohľadom objednávok alebo technických otázok nás kontaktujte na čisle +421 902 317 247 (Po-Pi: 09:00 – 18:00)
Zľava!

Televízny stolík z kolekcie Gatsby 160cm Mango

Doprava zdarma
Nemecký výrobca
 100% bezpečný nákup
Vysoko kvalitný produkt

Original price was: 723,89 €.Current price is: 640,89 €.

Doba dodania: 1 – 3 týždne (na sklade v Nemecku, dodací termín sa môže niekedy predlžiť)

SKU: 43337 Kategórie: ,

Zdielať túto položku:

Popis

Dizajnový TV stolík v štýle art deco z kolekcie Gatsby, vyrobený z kvalitného mangového dreva, disponuje štyrmi nenápadnými dvierkami a dostatočným úložným priestorom. Jeho dizajnové kovové nožičky v zlatej farbe sú konštrukčne priznané aj na povrchu dvierok, čo dodáva stolíku eleganciu. Klasická teplá hnedá farba okolo obvodu stolíka je doplnená mramorovým dizajnom vrchnej dosky v čiernom odtieni, čím vytvára harmonickú kombináciu dvoch farebných paliet.

Drážkovanie bočných stien TV stolíka, pripomínajúce antické stĺpy, pridáva zaujímavý prvok do jeho dizajnu. Stolík sa ideálne hodí na tmavú podlahu v odtieňoch čiernej mramorovej dosky, kde geometricky tvarované nožičky v zlatej farbe vyniknú. Zaoblené rohy pridávajú stolíku moderný retro nádych, ktorý je momentálne veľmi trendy. Dizajn obvodu stolíka tvoria menšie oblúčiky, ktoré sú charakteristické pre túto kolekciu a robia ju jedinečnejšou. Stolík sa skvele hodí do luxusne zariadených obývačiek.

Odporúčame kombinovať tento televízny stolík z kolekcie Gatsby s ďalším nábytkom z rovnakej kolekcie, čo prinesie do vášho interiéru estetiku a povýši ho do art deco štýlu.

Ďalšie informácie

Výška

Hĺbka

Šírka

Materiál